Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
117 Cedar Ridge DR, Centralia, WA 98531
Single Family Home
3 Beds3.5 Baths4,144 SqFt
$ 1,100,000 $ 950,000 15.8%
CENTURY 21 Lund, Realtors • Gary A. Fox

9400 Lochton CT SE, Olympia, WA 98513
Single Family Home
4 Beds2.5 Baths3,438 SqFt
$ 820,000 $ 795,000 3.1%
Keller Williams South Sound • K.C. Black Cloud

4563 Rochelle ST SE, Lacey, WA 98503
Single Family Home
2 Beds1.75 Baths1,490 SqFt
$ 490,000 $ 500,000 2.0%
RE/MAX Honors • Shannon Bell-Peterson

1413 7th AVE SW, Olympia, WA 98502
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,020 SqFt
$ 447,000 $ 429,000 4.2%
eXp Realty • K.C. Black Cloud

1502 15th AVE SW, Olympia, WA 98502
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,264 SqFt
$ 415,000 $ 420,000 1.2%
Group 7 Inc., Real Estate Serv • Ron Hill

1422 Milbanke DR SE, Olympia, WA 98513
Single Family Home
5 Beds2.5 Baths2,672 SqFt
$ 405,000 $ 399,000 1.5%
Group 7 Inc., Real Estate Serv • Ed Warnock

18242 Blue Hills DR SE, Yelm, WA 98597
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths1,304 SqFt
$ 405,000 $ 345,000 17.4%
Yelm Windermere Real Estate • Holly A. Kappert

1718 13th AVE SE, Olympia, WA 98501
Single Family Home
2 Beds1 Bath850 SqFt
$ 405,000 $ 339,000 19.5%
Keller Williams South Sound • K.C. Black Cloud

1103 Decatur ST SW, Olympia, WA 98502
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,491 SqFt
$ 395,000 $ 384,900 2.6%
Keller Williams Tacoma • Terry W. Toth

7209 S Fife ST, Tacoma, WA 98409
Single Family Home
4 Beds1.75 Baths1,648 SqFt
$ 390,000 $ 385,000 1.3%
Best Choice Realty LLC • Mimi Kwon

4411 Blakley LOOP NE, Lacey, WA 98516
Single Family Home
2 Beds1.75 Baths1,461 SqFt
$ 385,000 $ 372,800 3.3%
Redfin Corp. • Katrina Schmitt

1514 Historic LN, Wenatchee, WA 98801
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths1,518 SqFt
$ 380,000 $ 340,000 11.8%
Premier One Properties • June Stanaway

19924 Kuper CT SW, Centralia, WA 98531
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths2,137 SqFt
$ 375,000 $ 365,000 2.7%
Thunderbird Real Estate • Quincy Qualls

8214 Daycrest DR SE, Olympia, WA 98513
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,282 SqFt
$ 320,000 $ 299,990 6.7%
Keller Williams South Sound • K.C. Black Cloud

3608 S L ST, Tacoma, WA 98418
Single Family Home
4 Beds1 Bath1,266 SqFt
$ 305,000 $ 320,000 4.7%
Keller Williams Tacoma • Steve Hiatt

290 S Gold ST, Centralia, WA 98531
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,489 SqFt
$ 302,000 $ 299,950 0.7%
Blue Summit Realty LLC • Brian J Dermanoski

23 E Cherry PARK, Shelton, WA 98584
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,989 SqFt
$ 300,000 $ 299,900
City Realty, Inc. • Abner Guzman

1308 Crescent AVE, Centralia, WA 98531
Single Family Home
2 Beds1 Bath744 SqFt
$ 299,900 $ 299,900
Real Home Network • Jon Cacabelos

5847 Pennsylvania ST SE, Lacey, WA 98513
Single Family Home
2 Beds2.5 Baths1,278 SqFt
$ 296,000 $ 299,999 1.3%
Keller Williams South Sound • K.C. Black Cloud

1413 7th AVE SW, Olympia, WA 98502
Single Family Home
2 Beds1,020 SqFt
$ 271,000 $ 269,000 0.7%
Van Dorm Realty, Inc. • Beatrice Scott

1306 S 6th ST, Shelton, WA 98584
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,066 SqFt
$ 229,000 $ 229,000
Keller Williams West Sound • Jonathan Byrd

323 E Pointes DR E, Shelton, WA 98584
Single Family Home
2 Beds920 SqFt
$ 160,000 $ 179,000 10.6%
Windermere RE/Himlie • Carolyn Vivian

4 Miller AVE, Morton, WA 98356
Vacant Land
1.28 Acres
$ 62,500 $ 62,500
Mountain Valley Real Estate • Maree E. Lerchen

0 XXX Olympic HWY, Aberdeen, WA 98520
Vacant Land
35.64 Acres
$ 30,000 $ 63,000 52.4%
Keller Williams South Sound • K.C. Black Cloud